Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Rejestrator hybrydowy do monitoringu

Strona główna  »  Artykuły  »  Rejestrator hybrydowy do monitoringu


Rejestrator hybrydowy do monitoringu
Przedstawiamy nowoczesny, ośmiokanałowy rejestrator hybrydowy DVR/NVR w wersji LC-SDVR-88, który doskonale sprawdza się w małej i średniej wielkości instalacjach CCTV / CCTV IP. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, rejestrator hybrydowy do monitoringu LC-SDVR-88 wyznacza nowe trendy w dziedzinie cyfrowego zapisu obrazu z kamer IP, łącząc w sobie jednocześnie zalety rejestratora obrazu z kamer analogowych.  Urządzenie może współpracować z kamerami IP różnych producentów, w tym także z kamerami oferującymi obraz w jakości Full HD 1080p.

Cyfrowy rejestrator hybrydowy LC-SDVR-88 automatycznie dostosowują się do wykorzystywanej przez podłączone kamery technologii transmisji obrazu, co umożliwia pracę w zróżnicowanych konfiguracjach, również systemów hybrydowych. Do zapisu materiałów wideo rejestrator LC-SDVR-88 wykorzystuje kompresję H.264, która minimalizuje rozmiary archiwizowanych plików wideo, jednocześnie zachowując ich maksymalną jakość. Wyposażony w system operacyjny Embedded LINUX, charakteryzuje się stabilną i bezawaryjną pracą. Kolejną zaletą omawianego rozwiązania jest intuicyjny interfejs użytkownika w języku polskim, który pozwala na wygodne poruszanie się po funkcjach urządzenia i tym samym zapewnia skuteczne zarządzanie instalacją nadzoru wideo.


Na uwagę zasługują także inne właściwości użytkowe rejestratora hybrydowego LC-SDVR-88 LC Security, takie jak: wielozadaniowy tryb pracy MULTIPLEX, zdalny podgląd za pomocą urządzeń mobilnych (iOS, Windows Mobilne, BlackBerry OS, Symbian i Android) oraz aż trzy rodzaje wyjść monitorowych (BNC, VGA i HDMI).