Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Cyfrowy rejestrator AVC-760 / CPD-560

Strona główna  »  Artykuły  »  Cyfrowy rejestrator AVC-760 / CPD-560


Cyfrowy rejestrator AVC-760 / CPD-560
Cyfrowy rejestrator AVC-760 / CPD-560 to rejestrator, którego głównym przeznaczeniem jest monitoring domu i małego biznesu. Rejestrator AVC760 / CPD 560 łączy w sobie to co najważniejsze dla tej kategorii użytkownika, mianowicie: funkcjonalność, niezawodność oraz łatwą obsługę. Ponadto, prezentowany rejestrator dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie, co sprawia, że na dzień dzisiejszy jest to najczęściej wybierany rejestrator do domowego zastosowania.
Cyfrowy rejestrator AVC760 / CPD 560 wyróżnia się na tle innych rejestratorów tej klasy przede wszystkim bardzo korzystnymi parametrami zapisu obrazu. Częstotliwość zapisu obrazu wynosi 100kl/sek. (z 4 kanałów wideo), co pozwala na osiągnięcie bardzo płynnego i wyraźnego materiału wideo. Ponadto, producent zastosował w rejestratorze wydajny kodek wideo – MPEG4, który pozwala na zapis wysokiej jakości przy jednoczesnym zmniejszeniu objętości plików. Urządzenie dodatkowo oferuje zapis dźwięku z jednego kanału audio.Ze względu na swoje parametry zapisu rejestrator cyfrowy AVC-760 / CPD-560 doskonałe sprawdza się w systemach gdzie liczy się długi czas archiwizacji nagrań. W przypadku prezentowanego modelu na długi czas archiwizacji wpływa kilka elementów, mianowicie wcześniej wspomniany kodek MPEG-4, a także wbudowany dysk HDD 400GB oraz funkcja nadpisywania najstarszych nagrań. W przypadku braku miejsca na dysku urządzenie samodzielnie nadpisuje najstarsze nagrania, dzięki czemu mamy zapewnioną ciągłość rejestracji.

Nieocenioną zaletą prezentowanego cyfrowego rejestratora obrazu i dźwięku jest niezwykle zaawansowana praca w sieci LAN i Internet. Urządzenie nie tylko pozwala na zdalny dostęp poprzez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca na ziemi, ale także odpowiednie dopasowanie jakości obrazu do przepustowości łącza internetowego. Dzięki tej funkcji użytkownik może dobrać optymalną jakość obrazu, co pozwoli na uzyskanie płynnej transmisji i dynamicznego obrazu. Dodatkowo użytkownik może ustawić inną jakość obrazu dla rejestracji lokalnej i inną dla transmisji sieciowej.Technologia TRIPLEX oraz kilka trybów zapisu pozwalają na dostosowanie rejestratora do wymagań praktycznie każdego użytkownika. Rejestracja może być inicjowana w następujący sposób: tryb ciągły, kalendarz, alarmowy, detekcja ruchu.

Należy również dodać, że model AVC760 / CPD560 został wyposażony w polskie menu, co znacznie ułatwia zarządzenie funkcjami rejestratora. Dodatkowo do rejestratora dołączono polskojęzyczną instrukcję obsługi.

Dla użytkowników wymagających nieco dłuższego czasu archiwizacji idealną alternatywą jest rejestrator AVC-761 / CDP-561.

Podstawowe parametry pracy modelu AVC760 / CPD560:

Tryb pracy    TRIPLEX
Wejścia wideo    4 (BNC)
Liczba wejść/ wyjść audio    1 / 1
Prędkość zapisu    100kl/sek.
Rozdzielczość    pełny ekran:720 x 576; 4 kanały:352 x 288
Tryb zapisu    ręczne /alarmowe/ kalendarz/ detekcja ruchu
Archiwizacja    1x HDD (max. 400 GB)
Regulacja parametrów obrazu    kolor, kontrast, jasność, nasycenie
Kompresja    MPEG4
Wymiary    343 x 223 x 59 mm
Temperatura    +10 ... +40 st. C

Przejdź do e-sklepu: rejestrator cyfrowy AVC760

Produkty podobne: AVC-761 / CPD-561